O portáli Staveo

Relevantné a kvalitné informácie o stavebných firmách, dodávateľoch a overených referenciách od skutočných zákazníkov na jednom mieste. Aj takto by sme mohli charakterizovať portál Staveo, ktorého súčasťou je jedinečná informačná báza o nových stavebných postupoch, možnostiach a trendoch v stavebníctve. Okrem iného u nás nájdete aj prezentáciu zaujímavých firiem a zrealizovaných projektov, ktoré vám pomôžu pri hľadaní tej správnej firmy pre vašu stavbu. Ak ste firma, ktorá potrebuje profesionálnu prezentáciu a overené referencie, ste taktiež na správnom mieste. Bonusom je silná komunita na sociálnych sieťach, ktorú spoločne budujeme a tým aj rastieme. Chcete byť toho súčasťou?

Výhody portálu

like

Férová komunikácia

V rámci našej spolupráce vám garantujeme vždy otvorenú a transparentnú komunikáciu.

like

Osobný prístup

Pre našich klientov sa snažíme vytvoriť vždy len tie najlepšie podmienky spolupráce.

like

Podpora a pomoc

Registráciou na portáli Staveo získate profesionálnu pomoc a podporu pri budovaní vášho biznisu.

like

Silná komunita

Spoločne vytvárame stabilnú stavebnú komunitu s využitím všetkých možností moderných technológií.

like

Kvalitný tematický obsah

Súčasťou portálu sú aj informácie o nových stavebných postupoch či trendoch v stavebníctve. 

like

Overené referencie

Základom portálu sú overení dodávatelia a kvalitné overené referencie od skutočných zákazníkov.

Sledujte nás na sociálnych sieťach

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach a nezmeškajte novinky, trendy či cenné rady zo sveta stavebníctva. Na sociálnych sieťach budujeme silnú a aktívnu komunitu. Staňte sa aj vy jej súčasťou.

Naša misia

Stavebnú komunitu posúvame na novú úroveň. Ponúkame vám totiž priestor, kde môžete buď ako realizátori, alebo dodávatelia naplno ukázať kvalitu svojej práce, služieb a produktov, a to všetko s minimálnou námahou a investíciou. Zároveň, všetkým našim potenciálnym klientom zabezpečujeme prostredníctvom overených referencií maximálnu možnú garanciu výberu toho najkvalitnejšieho dodávateľa pre ich projekt.

Vieme, že najsilnejšou ukážkou kvalitnej práce dodávateľa je dobrá referencia spokojného zákazníka. Všetky tieto prvky spájame do profesionálneho celku  a spoločne budujeme silnú komunitu, vďaka ktorej vrátime do stavebného biznisu znovu férové jednanie a možnosť rozpoznať kvalitného a overeného dodávateľa.