Staňte sa súčasťou portálu Staveo

Profesionalita, podpora, transparentnosť, férovosť a ľudský prístup. Aj takto by sme mohli opísať piliere, na ktorých si portál Staveo zakladá. Pre všetkých, ktorým záleží na tom, aby ich firma rástla, sme tu aj s našou profesionálnou podporou.

V stavebnom priemysle záleží na dobrých a overených referenciách, ktoré sú základom pri výbere firmy či dodávateľa. Nie nadarmo sa predsa hovorí, že najlepšou reklamou je dobrá skúsenosť a odporúčanie od známeho. Staňte sa preto aj vy súčasťou špecializovanej stavebnej komunity, kde je prvoradá kvalita práce, férové jednanie a slušná komunikácia. Ponúkame vám jedinečný priestor na prezentáciu vašej firmy či služieb a budovanie biznisu.

AdobeStock_276397869
Profil firmy
Ponúkame vám priestor na prezentáciu a vytvorenie profilu. Prostredníctvom nášho portálu podporíme budovanie vášho biznisu.
PR článok
PR článok je vhodnou súčasťou marketingovej stratégie. Ponúkame vám jeho vytvorenie a publikovanie na portáli Staveo.
Bannerová reklama
Kvalita bannerovej reklamy závisí od jej obsahu a na tom si v Staveo dávame záležať. Máte aj vy záujem o takýto druh reklamy u nás?
Linkbuilding
Dokážeme vám pomôcť vybudovať silnú komunitnú základňu na sociálnych sieťach, vďaka ktorej bude možná okamžitá interakcia.